|
CLOSED!
Ht rengeteget rgodtam ezen, de vglis gy dnttem bezrok, szinte csak magamnak csinltam az oldal s nem volt gy sok rtelme.Nagyon sok j lap van Emmrl s az enym nem fog soha ezek kz tartozni..., nem tudok mit csinlni. Ha egyszer egtanulok HTML-ezni akkor ki fogok nyitni a lapot, mert Em-et nagyon imdom<3<3<3. Igazbl megint az az indokom hogy verseny van a gp-n! Nemkrek belle. Ha csinlok egy html lapot az ezerszer klnlegesebb, mint tizentmilli egyforma sablonos portl. J a gportl meg minden de vannak korltai, amiket vglis az hamar kin brki, mert hamar meg lehet portlt szerkeszteni s mr design-t kszteni megtanulni se olyan nehz mr. gyht ugyanott bagyunk hogy mindegyik oldal ugyan olyan.Szval THE END! Tnyleg kszike a tbb mind 800 ltogatt[s azt hogy ezt elolvastad!] s a sok j dicst!. Puxxxxx,ellie |
|
|